Rekonstrukce interiérů, bytů a bytových jader

Co Vám nabízíme:

 • rekonstrukce bytů a bytových jader na klíč,
 • rekonstrukce interiérů rodinných domů,
 • vyměření objektu a zpracování cenové nabídky nezávazně a zdarma,
 • veškeré řemeslnické práce: zednické, obkladačské, elektroinstalatérské, vodoinstalatérské, sádrokartonářské, malířské, podlahářské atd.
 • pomoc při vyřízení nutných povolení,
 • zpracování projektu a statického posouzení,
 • dodání veškerého potřebného materiálu a zařizovacích předmětů od renomovaných tuzemských i zahraničních firem,
 • realizaci stavebních prací na základě smlouvy o dílo v pevně stanoveném termínu,
 • velkou vzorkovou prodejnu, kde si můžete prohlédnout, vybrat a zkombinovat vše potřebné, při výběru Vám rádi poradíme a doporučíme osvědčené,
 • zakázkovou výrobu kuchyní a nábytku v těsné návaznosti na provedené stavební práce, více informací o stolařské výrobě zde

Pozn.: Provádíme pouze rekonstrukce, při kterých se vybourá původní umakartové jádro a nově se vyzdí nebo se renovuje stávající zděné jádro. Pokud chcete zachovat původní umakart a obložit ho např. sádrokartonem, tak vám bohužel z profesních důvodů nevyhovíme.

Průběh zakázky:

 1. 1. Zavoláte nám na telefonní číslo 777 077 425 nebo 599 520 380 a asistentka s Vámi domluví termín, kdy za Vámi na místo realizace přijede náš technik a vyměří vše potřebné.
 2. 2. Poté Vám zpracujeme předběžnou cenovou nabídku a pozveme Vás k nám na jednání. Budete mít možnost prohlédnout si naši velkou vzorkovou prodejnu a ochutnat naši výbornou kávu.
 3. 3. Pokud Vás naše nabídka a přístup k zákazníkovi osloví, sepíšeme smlouvu o dílo. Až teď je zakázka závazná pro obě strany. Ve smlouvě se dohodneme mimo jiné na přesném termínu realizace.
 4. 4. Budeme po Vás chtít zálohu, a to ve výši 50 % z cenové nabídky. Stačí, když ji hotově nebo převodem uhradíte 10 dnů před začátkem realizace.
 5. 5. Pokud si v průběhu realizace něco rozmyslíte, nevadí. Vše s Vámi probereme a pokud to bude možné a realizovatelné, sepíšeme s Vámi dodatek ke smlouvě.
 6. 6. Po celou dobu realizace se Vám bude věnovat náš stavební technik.
 7. 7. Až bude hotovo, vyzveme Vás k předání díla. Vy si vše zkontrolujete a vypíšete předávací protokol, na základě kterého Vám vystavíme konečnou fakturu splatnou do 10 dnů.
 8. 8. Pak už si budete užívat pěkného bydlení.

Koupelny – grafické návrhy

Koupelny – grafické návrhy

Klikem na náhled fotky zobrazíte fotogalerii Jednotlivých koupelnových grafických návrhů, kde se již mezi jednotlivými fotkami můžete posouvat pomocí šipek.

Fotogalerie

Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiérů Rekonstrukce interiérů

Klikem na náhled fotky zobrazíte fotogalerii Rekonstrukcí interiérů, kde se již mezi jednotlivými fotkami můžete posouvat pomocí šipek.