VENKOVNÍ TERASY
TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI

Prodej i realizace

Základní charakteristika: Bangkirai je reprezentativní exteriérová podlahovina vhodná na terasy, balkóny, prostory kolem bazénů, zahradní chodníky a jiné venkovní prostory. Je to velice odolné dřevo, přibližně 3 x tvrdší než dub. Podrobnější popis včetně rozsáhlé fotogalerie z realizací a ceník najdete zde.

Co Vám nabízíme - prodej:

 • prodej palubek tloušťka 25 mm, šířka 145 mm a délka cca 3960 nebo 3660 mm v kvalitě premium standart dle německé certifikace (velké skladové zásoby),
 • prodej podkladových desek na rošt v délce 3960 mm
 • prodej doplňkového sortimentu: Flügger olej dodávající pigment odstín teak, nerezové vruty 5/45.

Co Vám nabízíme - realizace:

 • výroba a montáž venkovní terasy na zakázku,
 • konzultaci přípravy podkladu,
 • vyměření a zpracování předběžné cenové nabídky zdarma.

Průběh zakázky:

 1. 1. Zavoláte nám na telefonní číslo 777 077 425 nebo 599 520 380 a asistentka s Vámi domluví termín, kdy za Vámi na místo realizace přijede náš technik a vyměří vše potřebné.
 2. 2. Poté Vám zpracujeme předběžnou cenovou nabídku pozveme Vás k nám na jednání. Budete mít možnost prohlédnout si naši vzorovou terasu a ochutnat naši výbornou kávu
 3. .
 4. 3. Pokud Vás naše nabídka a přístup k zákazníkovi osloví, sepíšeme smlouvu o dílo. Až teď je zakázka závazná pro obě strany. Ve smlouvě se dohodneme mimo jiné na termínu realizace.
 5. 4. Budeme po Vás chtít zálohu, a to ve výši 50 % z cenové nabídky. Stačí, když ji hotově nebo převodem uhradíte 10 dnů před začátkem realizace.
 6. 5. Až bude hotovo, vyzveme Vás k předání díla. Vy si vše zkontrolujete a vypíšete předávací protokol, na základě kterého Vám vystavíme konečnou fakturu splatnou hotově. Ke konečné fakturaci se počítá skutečně spotřebovaný materiál a skutečně odpracované hodiny.
 7. 6. A pak už si budete užívat odpočinku na nové terase.

VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI VENKOVNÍ TERASY TROPICKÉ DŘEVO BANGKIRAI

Klikem na náhled fotky zobrazíte fotogalerii Teras Bangkirai, kde se již mezi jednotlivými fotkami můžete posouvat pomocí šipek.